Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża Mrzeżyno ZachódPort Morski MrzeżynoPomnik Zaślubin z Morzem Bałtyckim I Warszawskiej Brygady Kawalerii Wojska PolskiegoPlaża Mrzeżyno WschódJezioro Resko Przymorskie w Rogowie i DźwirzyniePomnik Pamięci Dzieci Katastrofy Lotniczej 5.3.1945 r. w RogowiePort i Most Portowy w DźwirzyniePlaża w DźwirzynieWędrująca wydma Patelnia w DźwirzyniePark Linowy Koala w DźwirzynieŚcieżka zdrowia w DźwirzynieRodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguApartament u Ani 1 - Dźwirzyno
Szukasz wyjątkowego noclegu w Polsce? Zarezerwuj pobyt w historycznych zamkach, pałacach i dworkach. Bogata oferta zakwaterowania obejmuje najpopularniejsze miejscowości turystyczne: Kraków, Zakopane, Gdańsk, Kołobrzeg, Sopot i Wrocław. Wygodny wynajem samochodów umożliwia swobodne zwiedzanie. Bilety online. Atrakcje. Wawel, Kopalnia Soli w Wieliczce, Zamek w Malborku, Bieszczadzki Park Narodowy. Kompleksowa rezerwacja wakacji. Romantyczny weekend w pałacu czy rodzinne wczasy nad morzem? Kup już
Apartament u Ani 1
Dźwirzyno Wyzwolenia 40F apartamenty - mieszkania
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
7.8/10
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
7.8/10
Obiekt Apartament u Ani 1 położony jest przy plaży w miejscowości Dźwirzyno. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKP Kołobrzeg – 12 km, Molo w Kołobrzegu – 13 km. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 700 m znajduje się Plaża Dźwirzyno.
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz suszarką do włosów. Goście mają do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Latarnia morska w Kołobrzegu – 13 km, Ratusz – 13 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 110 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią i balkonem. Boasting a private entrance, this apartment features 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator and kitchenware in the kitchen. The apartment also comes with a barbecue. This apartment has a tea and coffee maker, a seating area, a flat-screen TV with cable channels and a terrace. The unit has 4 beds. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 52 mkw.
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Parking na miejscu
Zwierzęta domowe są akceptowane
Całkowity zakaz palenia
Pokoje rodzinne
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Kręgielniapoza obiektem
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Pokoje dla niepalących
Piesze wycieczki
Windsurfingpoza obiektem
Wędkowaniepoza obiektem
Kajakarstwopoza obiektemdodatkowo płatne
Prywatny parking
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Lokalizacja przy samej plaży
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Parking
Plaża
Taras
Bezpłatny parking
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne

