Zobacz atrakcje w okolicy:
Dom Ewy Braun w PobierowiePlaża w PobierowieDomek do góry nogami - Magiczny domek w PobierowieOko Iluzji w PobierowieOceanarium w PobierowieZegar kwiatowy w PobierowiePapugarnia w PobierowiePlaża PustkowoPark Przyjaciół PustkowaBałtycki Krzyż Nadziei w Pustkowie - replika krzyża z GiewontuTor Buggy Quady Pustkowo-Trzęsacz Plaża w TrzęsaczuPałac w DreżewieLabirynt Luster w TrzęsaczuTaras widokowy w TrzęsaczuMuzeON Multimedialne Muzeum w TrzęsaczuPomnik Syrenki w TrzęsaczuRuiny Kościoła w TrzęsaczuPanoramiczny Punkt Widokowy Trzęsacz - Klif Paralotniarzy w TrzęsaczuPrzystań rybacka i Pomnik Rybaka w RewaluOstseeblick Rewal - Rewal
Szukasz wyjątkowego noclegu w Polsce? Zarezerwuj pobyt w historycznych zamkach, pałacach i dworkach. Bogata oferta zakwaterowania obejmuje najpopularniejsze miejscowości turystyczne: Kraków, Zakopane, Gdańsk, Kołobrzeg, Sopot i Wrocław. Wygodny wynajem samochodów umożliwia swobodne zwiedzanie. Bilety online. Atrakcje. Wawel, Kopalnia Soli w Wieliczce, Zamek w Malborku, Bieszczadzki Park Narodowy. Kompleksowa rezerwacja wakacji. Romantyczny weekend w pałacu czy rodzinne wczasy nad morzem? Kup już
Ostseeblick Rewal
Rewal 3 Klifowa 6 apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
9.6/10
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
9.6/10
Obiekt Ostseeblick Rewal położony jest przy plaży w miejscowości Rewal i zapewnia taras oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz – 48 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 400 m znajduje się Plaża Rewal.
W apartamencie zapewniono balkon, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i płyta kuchenna, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na morze. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKP Kołobrzeg – 49 km, Molo w Kołobrzegu – 49 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Featuring a private entrance, this apartment consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a tea and coffee maker in the kitchen. The apartment also offers a barbecue. Boasting a balcony with sea views, this apartment also provides soundproof walls and a flat-screen TV with streaming services. The unit offers 2 beds. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 37 mkw.
Bezpłatny parking
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Prywatny parking
Pokoje dla niepalących
Monitoring wokół obiektu
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Bezpłatne Wi-Fi
Możliwe wystawienie faktury
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Gaśnice
Parking
Parking przy ulicy
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Lokalizacja przy samej plaży
Czujnik dymu
Sprzęt do grillowania
Wi-Fi
Ogrzewanie
Piesze wycieczki
Zwierzęta domowe są akceptowane
Zaplecze do sportów wodnych na miejscu
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Meble ogrodowe
Całkowity zakaz palenia
Dostęp do Internetu
Pokoje dźwiękoszczelne
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Taras słoneczny
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Windsurfing
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Minigolf
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Parking na miejscu
Taras
Ogród
Plaża
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Miejsce na piknik

