Zobacz atrakcje w okolicy:
Baszta Montalamberta Kędzierzyn-KoźleHotel Ada - Większyce
Szukasz wyjątkowego noclegu w Polsce? Zarezerwuj pobyt w historycznych zamkach, pałacach i dworkach. Bogata oferta zakwaterowania obejmuje najpopularniejsze miejscowości turystyczne: Kraków, Zakopane, Gdańsk, Kołobrzeg, Sopot i Wrocław. Wygodny wynajem samochodów umożliwia swobodne zwiedzanie. Bilety online. Atrakcje. Wawel, Kopalnia Soli w Wieliczce, Zamek w Malborku, Bieszczadzki Park Narodowy. Kompleksowa rezerwacja wakacji. Romantyczny weekend w pałacu czy rodzinne wczasy nad morzem? Kup już
Hotel Ada
Większyce ul. Głogowska 1 hotele
Liczba pokoi
8
WiFi
Parking
Wyżywienie
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
7.5/10
Liczba pokoi
8
WiFi
Parking
Wyżywienie
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
7.5/10
Hotel Ada położony jest w miejscowości Reńska Wieś, w połowie drogi między Opolem a granicą z Czechami. Oferuje on pokoje z telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz łazienką z prysznicem.
Pokoje w hotelu Ada są urządzone w klasycznym stylu. Wnętrza zdobią pastelowe kolory oraz drewniane meble w ciepłych barwach. We wszystkich pokojach znajduje się szafa i biurko.
O poranku serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Klimatyzowana restauracja w hotelu Ada zaprasza na dania kuchni śląskiej i międzynarodowej.
Miasto Kędzierzyn-Koźle jest oddalone od hotelu Ada o 8 km.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 12:00.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Pokój dwuosobowy. Ten klasycznie urządzony pokój wyposażony jest w biurko oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. W łazience znajduje się prysznic i bezpłatny zestaw kosmetyków. Pokój Dwuosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 14 mkw. ;
Pokój trzyosobowy. Ten klasycznie urządzony pokój wyposażony jest w biurko oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. W łazience znajduje się prysznic i bezpłatny zestaw kosmetyków. Pokój Trzyosobowy - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 16 mkw. ;
Pokój jednoosobowy. Ten klasycznie urządzony pokój utrzymany jest w pastelowych kolorach i wyposażony w szafę oraz biurko. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 18 mkw.
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Klimatyzacjadodatkowo płatne
Możliwe wystawienie faktury
Usługa parkingowego
Wi-Fi
Piesze wycieczki
Dostęp do Internetu
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Faks / kserododatkowo płatne
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Specjalne potrawy dietetyczne (na życzenie)
Bar
Taras
Taras słoneczny
Zwierzęta domowe są akceptowane
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Zaplecze bankietowe / konferencyjne
Usługa prasowaniadodatkowo płatne
Pralniadodatkowo płatne
Plac zabaw dla dzieci
Ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Prywatny parking
Pokoje dla niepalących
Parking
Meble ogrodowe
Bezpłatne Wi-Fi
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Parking na miejscu
Ogrzewanie
Pokoje dla alergików
Bezpłatny parking
Posiłki dla dziecidodatkowo płatne
Sprzęt do grillowania
Całkowity zakaz palenia
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Ogród
Restauracja
Przechowalnia bagażu
Jazda konnapoza obiektemdodatkowo płatne
Jazda na rowerzepoza obiektem
